Vy, nebankovní půjčka a pojištění automobilu

Jste vlastníkem osobního automobilu, motorky nebo dodávky? Pokud ano, zákon vám ukládá povinnost si platit povinné ručení. Jedná se o pojištění, které kryje škody, které způsobíte při dopravní nehodě druhé osobě. Za pojištění se platí několik tisíc ročně. Při něhodě mohou vzniknout škody i v řádech milionů korun. Takže rozhodně nešetřte a této zákonné povinnosti se nevyhýbejte. Stalo se vám, že vám přišla složenka s výzvou k zaplacení, ale vy na ni nemáte dost peněz?

Nebankovní půjčka rychle pomůže

V takové situaci vám trn z paty vytáhne právě nebankovní půjčka. Je produktem nebankovní společnosti, která ji i pro tyto situace vytvořila. Zásadně se od bankovních produktů liší tím, že si ji vyřídíte během několika minut z pohodlí domova. Jak na to?

  1. Na webových stránkách nebakovní společnosti si nejdříve zvolíte sumu a dobu splatnosti.
  2. Vyplníte online žádost.
  3. Uděláte scan obou stran občanského průkazu a nahrajete ho k žádosti.
  4. Jedním kliknutím žádost odešlete.

Nebankovní půjčka a rychlost připsání peněz

Společnost vyřizuje nebankovní půjčky ihned. Má totiž neomezenou pracovní dobu. Stejně rychle půjčku schválí ve všední den i o víkendu. Je to do několika minut od chvíle, kdy obdrží žádost. Ihned poté vám pošle SMS zprávu, abyste věděli, že vám nebankovní půjčka byla schválena. Okamžitě také pošle peníze. Kdy je budete mít na účtu? To je závislé na rychlosti banky, která spravuje váš účet.

Pro koho je určena?

Funguje i jako nebankovní půjčka pro problémové klienty. To znamená, že si v pohodě půjčí i ti, jejichž jméno se dostalo do registru dlužníků. Půjčí si také nezaměstnaní.