Sms půjčky pro problémové klienty bez příjmu a registru

Máte vysoké výdaje a váš příjem vám nestačí k tomu, abyste všechno zaplatili? Je na vaše jméno vypsán úvěr na dům nebo jiná půjčka a proto se řadíte mezi tzv. problémové klienty? Těm často banky v žádosti o finanční podporu nevyhoví, neboť pro ni nejsou dostatečně bonitní a na podmínky běžné půjčky tím pádem nedosahují. Právě pro ně existuje řešení v podobě sms půjčky pro problémové klienty.

Komu je půjčka online určena?

O sms půjčky pro problémové klienty mohou žádat všichni, kterým se v minulosti nedařilo včas splácet anebo ti, kteří nemají prokazatelné příjmy. Funguje stejně jako půjčka na mateřské. Využít ji mohou i nezaměstnaní nebo lidé, na které je vypsána exekuce. Nebankovní společnosti poskytují úvěr všem, kteří splňují tato kritéria:

  • jsou českými občany
  • mají alespoň 21 let

Sms půjčky pro problémové klienty vyřídíte za pár minut

Jejich sjednání je jednoduché a rychlé. Můžete si o ně zažádat formou sms nebo vyplněním online formuláře. V něm uvedete jméno a příjmení, rodné číslo, číslo občanského průkazu, adresu a účet, na který chcete peníze zaslat. Díky tomu se vyhnete složitému papírování a stresujícím pohovorům v bankách. Pokud je vám půjčka schválena, peníze uvidíte na účtu ještě tentýž den. V případě, že bankovní účet nevlastníte, budou vám zaslány pomocí poštovní poukázky.

Kolik si můžete půjčit?

Nebankovní společnosti vám umožní vypůjčit až 10 000,- Kč. Je však zcela na vás, zda chcete čerpat celou částku nebo pouze pár tisíc. Zvažte, za jakou dobu jste schopni peníze vrátit, doba splatnosti je 7- 45 dnů a volíte si ji sami. V případě, že peníze vrátíte včas, můžete v budoucnu o půjčku zažádat znovu a bude vám opět poskytnuta.