Sáhněte na nebankovní půjčky se zástavou, když chcete opravit chalupu

Vyměníte každoročně na jaře svůj útulný byt za chatu nedaleko města a trávíte na ní veškerý volný čas? Pobyt v přírodě a v klidném prostředí má blohodárné účinky na tělo i mysl. Lidé, kteří jsou srdcem zahrádkáři, si mohou užívat rostoucí zeleninu a denně se kochat novými pupeny na stromě nebo vzrůstajícími sazenicemi na políčkách. Kutilové si také přijdou na své. Čas od času je také nutné do chalupy investovat. Potřebujete opravit střechu, aby vám do chaty nezatékalo? Nebo jste se rozhodli pro rekonstrukci interiéru a vybudování prostornější kuchyňky? Nejraději byste v jednom roce stihli obojí, ale ať počítáte, jak chcete, vaše úspory vám na to stačit asi nebudou? Nebankovní půjčky se zástavou vám mohou dobře posloužit. Přečtěte si o nich víc a zvažte jejich sjednání.

Jak se nebankovní půjčky liší od běžných úvěrů?

Především je sjednáte za mnohem výhodnějších podmínek než u své banky. Často k nim nepotřebujete dokládat ani žádná potvrzení. Jestliže vám chybí jen pár tisíc, můžete si zřídit půjčku bez nutnosti doložení příjmu nebo i bez registrace. Nebankovní půjčka, která poskytne téměř okamžitě až 10 000 Kč, může být schválena každému českému občanovi ve věku 21 až 85 let. Žádné další potvrzení k ní nepotřebujete.

Co když potřebujete víc?

Nebankovní půjčky se zástavou vám mohou dát až 600 000 Kč. U takto vysoké částky je však již nutné ručit nemovitostí. Takový typ pomoci je nabízen na P2P principu, což znamená, že poskytovatelem financí není nebankovní společnost ale veřitel, který se rozhodl své peníze zúročit.

Jaké jsou výhody P2P půjček?

  • nebankovní půjčky se zástavou sjednáte z pohodlí domova
  • jste díky nim zcela nezávislí na bance
  • sami si určíte jejich výši, dobu splatnosti i úrokovou sazbu
  • nesetkáte se u nich se skrytými poplatky