Půjčka pro nezaměstnané na novou televizi

Rozbila se vám televize a už není možné ji opravit? Chcete si rychle pořídit novou, ale nemáte na to dost peněz? To nevadí, pomůže vám půjčka pro nezaměstnané. Díky ní vám už neuteče žádný seriál ani sportovní přenos.

Půjčka pro nezaměstnané – o co se jedná?

Tato nebankovní půjčka je krátkodobá, její výši si nastavíte podle svých potřeb. Pokud ji nestihnete splatit včas, nic se neděje, můžete si ji nechat prodloužit, a to dokonce dvakrát, vždy o 30 dní. Půjčka je vhodná i pro žadatele, kteří mají záznam v registru dlužníků nebo trestním rejstříku. Nemusíte dokládat potvrzení o svém příjmu.

Které podmínky je potřeba splnit?

  • být starší 21 let
  • být občanem České republiky
  • nemít u dané nebankovní společnosti dluh

Půjčka pro nezaměstnané – jak na to?

O poskytnutí nebankovní půjčky si můžete požádat dvěma způsoby. Na webových stránkách poskytovatele vyplňte připravený formulář. Zabere vám to maximálně dvě minuty, neboť do něj zadáte pouze základní informace, jako je jméno a příjmení, bydliště a číslo občanského průkazu. Nebo odešlete speciální SMS. Bude vás stát stejně jako klasická textovka, záleží pouze na tarifu vašeho mobilního operátora. Obratem se dozvíte, zda vám půjčka byla schválena. Peníze můžete mít do pár minut na svém účtu. Sami vidíte, že nemusíte absolvovat žádnou osobní schůzku.

Využijte kontokorent

Další možností, jak lze rychle a snadno získat peníze, je kontokorent. Nevíte, o co se jedná? Je to bankovní služba, která vám umožní vybírat si z účtu víc peněz, než na něm v danou chvíli budete mít. Počítejte ale s tím, že budete muset zaplatit poměrně vysokou úrokovou sazbu.