Nebankovní půjčky

nebankovní půjčkyPotřebujete rychle sehnat peníze na nedoplatek za elektřinu? Nebo si chcete koupit dovolenou a musíte rychle zaplatit zálohu? Toužíte už dlouho po nové pračce a právě nyní ji mají v akci? Na tyto i jiné výdaje vám rychle nabízí peníze nebankovní půjčky. Jejich koncept půjčování je zcela jiný než u banky. Nebankovní společnost nastavila půjčky tak, aby si peníze mohl půjčit i ten, koho banka označí za problémového klienta. Jak si lehce půjčit a kolik za půjčení zaplatíte?

Nebankovní půjčky a poplatky – je to výhodné!

Velkou zvlášností je, že peníze z nebankovní půjčky můžete snadno získat zcela zdarma. Jak na to? Podívejte se na stránky nebankovní půjčky a zjistíte, že pokud zde požádáte o úvěr poprvé, nebudete za půjčení platit ani korunu navíc. Je to možné jen ve chvíli, kdy si půjčíte 9000 korun a nastavíte si splatnost na 30 dní. Samozřejmě musíte peníze včas vrátit. Ani pro ostatní nejsou nebankovní půjčky drahé. Poplatek za půjčení se určuje podle toho, kolik si půjčíte a na jak dlouho. Například u půjčky 2000 korun na 7 dní činí poplatek pouhých 200 Kč. Konrétní výši poplatku vám vždy ukáže konfigurátor. Předem tedy víte, kolik budete muset zaplatit.

Nebankovní půjčky a podání online žádosti

Nejdříve použijete konfigurátor. Dále vyplníte žádost a k ní musíte ještě nahrát scan občanského průkazu, aby si společnost rychle ověřila vaše osobní údaje. Dál už nemusíte dělat vůbec nic.

Kdo si lehce půjčí?

Nebankovní půjčky jsou tu pro:

  • nezaměstnané,
  • seniory,
  • matky na mateřské,
  • OSVČ,
  • studenty a všechny ostatní.

Jsou zkrátka dostupné všem, kdo rychle potřebují půjčit peníze na cokoliv.