Nebankovní půjčky se zástavou mohou otevřít dveře vašemu bydlení

Pokud nechcete věčně vyhazovat peníze za bydlení z okna a rádi byste investovali do vlastního, znamená to, že se budete dříve nebo později muset poohlédnout po nemovitosti, kterou byste si mohli zakoupit. Můžete si pro začátek našetřit na krásný pozemek v místě, které je vám blízké a se kterým souzníte. Teprve po čase na něm můžete začít se stavbou vlastního domu. Máte už takovou investici vyhlédnutou, ale k jejímu získání vám nestačí naspořené finance? Zkuste se obrátit třeba na nebankovní půjčky se zástavou. Ty vám mohou poskytnout až 600 000 Kč. Pokud je přičtete ke svým úsporám, budou vám na pořízení nového domova stačit.

Nebankovní půjčky se zástavou a P2P pomoc

Nebankovní půjčky se zástavou fungují na P2P principu, což znamená, že společnost vystupuje sama o sobě pouze jako zprostředkovatel pomoci, který vám pomůže sehnat vhodného věřitele.

Jak pomoc přesně funguje?

  • provedete registraci na stránkách společnosti
  • vyplníte žádost o finanční pomoc
  • sami si zvolíte požadovanou výši půjčky, dobu splatnosti i nejvyšší úrokovou sazbu, kterou jste schopni akceptovat
  • na vaši žádost pak budou reagovat věřitelé, kteří vám nabídnou svou pomoc
  • sami si vyberete, kterou půjčku využijete a s kým uzavřete smlouvu

Máte i jinou možnost

Pokud vám k získání nemovitosti chybí jen pár tisíc, můžete využít nebankovní půjčky ihned na účet, u kterých nejsou vyžadovány zbytečné poplatky, žádná potvrzení ani registrace žadatele. V takovém případě získáte maximálně 10 000 Kč, máte však závazek rychleji uhrazený a můžete se v klidu a bez stresu věnovat budování nové domácnosti.