Nebankovní půjčky ihned

Nebankovní půjčky ihned patří do kategorie krátkodobých půjček, které se v mnoha ohledech liší od klasických bankovních produktů. V České republice si skze ně mohou lidé půjčovat peníze už od roku 2005. Za více než 10 let existence si nebankovní půjčky ihned získaly velikou popularitu a pomohly celé řadě lidí. Že jste je ještě nevyzkoušeli? Nevíte, jak na to?

Nebankovní půjčky ihned mají snadný postup vyřízení

Pokud si půjdete žádat o peníze do banky, musíte e mnoha případech obrnit trpělivostí. Banky jsou instituce, které žadatele hodně důkladně prověřují. Banky rozhodně nepůjčí tomu, kdo:

  • má jméno uvedeno v registru dlužníků,
  • je bez práce,
  • má nízký příjem,
  • má více půjček jinde apod.

Právě tím se nebankovní půjčky ihned výrazně liší. Jejich podmínky jsou nastaveny tak, aby si mohla půjčit co nejširší skupina lidí.

Pouhé 3 podmínky nebankovní půjčky ihned

Podmínky nebankovní půjčky ihned jsou tyto:

  • žadatel musí být občanem České republiky,
  • žadatel nesmí dlužit společnosti v rámci jiné půjčky,
  • žadatel musí být ve věku 21 až 85 let.

Pokud toto splňuje, banka mu půjčí a udělá to do několika minut od chvíle, kdy žadatel vyplní žádost. Peníze pošle cca do 15 minut. Je výhodou, že společnost nemá omezenou pracovní dobu, takže nebankovní půjčky ihned schvaluje i o víkendech.

Poplatky se platí velice mírné

dalším vstřícným krokem nebankovní společnosti jsou mírné poplatky. Poplatek za vyřízení nebankovní půjčky ihned se dovíjí od toho, kolik si osoba půjčí a na jak dlouho. Při předčasném splacení je původní poplatek dokonce poměrně snížen. Ti, kdo si o půjčku budou žádat poprvé mají velkou výhodu. Když si půjčí 9000 korun se splatností na 30 dní, nebudou za půjčení nic platit.