Nebankovní půjčka

nebankovní půjčka je specifický finanční produkt, který se od kalsického bankovního půjčování liší v mnoha ohledech. I proto si lidé oblíbili nebankonví půjčky tak, že jim stále častěji dávají přednost. Proč je i pro vás nebankovní půjčení peněz výhodné? Za kolik si půjčíte a jak dlouho to bude trvat? Co k vyřízení nebankovní půjčky budete potřebovat? Odpovědi naleznete v několika následujících řádcíh.

Nebankovní půjčka a výhody

  • Je to půjčka online, která se vyřizuje na webu nebankovní společnosti.
  • K získání není třeba dokazovat příjem.
  • Žadatel nemusí mít ručitele.
  • Půjčí si v pohodě i ti, kdo mají záznam v registru dlužníků.
  • Nebankovní půjčka je neúčelová, půjčit si můžete úplně na cokoliv.

Nebankovní půjčka a postup vyřízení

Nebankovní půjčka se nejdříve nastavuje na konfigurátoru. Určujete si, kolik si půjčíte a na jak dlouho. Maximálně si můžete půjčit 10 000 korun se splatností na 45 dní. Kdykoliv v průběhu doby splatnosti si můžete požádat o posunutí termínu. Platí se za to poplatek, termín lze posunout celkem dvakrát, pokaždé o 7 až 30 dní. nebankovní půjčka má tedy celkovou splatnost až 105 dní. Je výhodou, že samotné vyřízení trvá jen několik minut, do online žádosti se zadávají jen základní povinné údaje. Není také třeba nikam chodit. Jakmile společnost žádost obdrží, okamžitě ji posoudí a během chvilky pošle skrze Sms zprávu informaci, že půjčku schválila. Neprodleně na to pošle peníze na účet.

Kdo si v pohodě půjčí?

Nebankovní půjčka je určena hlavně pro ty, kdo si nemohou půjčit v bance, ale je tu samozřejmě i pro všechny ostatní. Půjčí si například i nezaměstnaní.