Jsou nebankovní půjčky ihned na účet vhodné pro financování dovolené v Bulharsku?

Začali jste vybírat letní dovolenou, ale stále nemáte jasno v destinaci? Pokud vám můžeme radit, rozhodněte se pro Bulharsko. Tato nádherná země má hodně co nabídnout a je perfektním cílem také pro rodiny s dětmi. Kolik za dovolenou zaplatíte a jaké letovisko vybrat?

Doporučujeme

Půjčka na byt | Nebankovní půjčky se zástavou

Jakou roli v tom sehrají nebankovní půjčky ihned na účet?

Nebankovní půjčky ihned na účet patří do kategorie krátkodobých půjček, které se poprvé v České republice objevily v roce 2005. Dnes zažívají velkou popularitu, protože jsou dostupné všem a okamžitě. Fungují na úplně stejném principu jako půjčky do výplaty. Jejich cílem je žadateli rychle nabídnout finanční prostředky pro řešení nenadálé finanční tísně. Jsou tu i pro případ, kdy se žadatel rozhodne něco koupit. Pokud jste si vybrali zájezd, ale nemůžete ho zaplatit, protože nemáte na účtu dost peněz, nabízí se právě rychlá půjčka. Nebankovní půjčky ihned na účet nabízí jednorázově až 10 000 Kč. Tato částka určitě pokryje zálohu na zájezd nebo ho zaplatí celý.

Jaké mají nebankovní půjčky ihned na účet podmínky?

Mají jen 2 stejné podmínky jako nebankovní půjčka do výplaty:

  1. žadatel o půjčku musí být ve věku 21 až 85 let
  2. žadatel musí mít české státní občanství

Obě podmínky musí žadatel splnit při vyplňování žádosti o půjčku. Do online formuláře musí zadat číslo občanského průkazu a také rodné číslo. Výhodou půjčky je, že pro její získání není třeba dokazovat příjem. Nebankovní společnost nepožaduje ani výpis z rejstříku trestů. Není třeba mít ručitele ani udávat zástavu.

Kam vyrazit?

Bulharsko nabízí hned několik krásných turistických středisek, které lemují Černé moře. Mezi nejoblíbenější patří:

  • Primorsko
  • Zlaté písky
  • Burgas