Je půjčka na mateřské vhodná na nákup vánočních dárků?

Po roce tu opět máme Vánoce. Ještě než vypuknou, je třeba zařídit plno důležitých věcí. Mezi nejdůležitější tradičně patří nákup vánočních dárků. Jak jste na tom letos? Máte našetřeno? Ne a bojíte se, že na nakupování nebudete mít čas, protože vám výplata nebo dávky na mateřské přijdou až těsně před Vánoci? Hoďte starosti za hlavu, pomoci vám může půjčka na mateřské. Představíme si i další 2 možnosti, jak je možné rychle a bez průtahů získat peníze.

Půjčka na mateřské je vyřízena bez problémů

Půjčka na mateřské má stejná pravidla jako půjčky bez potvrzení příjmu. Abyste ji získali stačí prokázat, že je vám více než 20 a méně než 75 let a máte české státní občanství. Jak je patrné z názvu, není potřeba dokládat příjem. Proto je půjčka vhodná nejen pro matky, ale i pro:

  • studenty
  • nezaměstnané
  • OSVČ
  • seniory

Půjčka na mateřské nebo jiná varianta

Rychlá půjčka ihned není jedninou možností. Kromě ní můžete k nákupu vánočních dárků využít kreditní kartu. Nenechte se unést tím, že na kartě máte k dispozici třeba i 30 000 Kč. Mohli byste zbytečně utrácet a dostat se tak do nepříjemných dluhů. Mít dluh na kreditní kartě znamená platit poměrně vysoké úroky.

Kontokorent není pro každého

Třetí možnost, jak rychle získat peníze, je kontokorent. Tuto službu ale musíte mít povolenou u vaší banky. Často je podmínkou kontokorentu doložení příjmu, takže určitě není pro každého. Pokud ho ale máte, můžete peníze čerpat kdykoliv budete chtít. Je třeba myslet na to, že alespoň jednou za rok se na vašem účtu musíte dostat do plusových položek.